logo Stonemaster

Aktualne oferty pracy

Stone Master S.A.

Jesteśmy wiodącym producentem kamienia dekoracyjnego i elewacyjnego na rynku polskim i z powodzeniem rozszerzamy naszą działalność na rynki eksportowe.

Przedstawiciel Handlowy

Zakres obowiązków:

  • Realizacja planów sprzedaży w powierzonym regionie (kanał tradycyjny + kanał DIY).
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz sporządzanie zamówień podczas wizyt.
  • Dbałość o dostępność asortymentu na stanie magazynowym sklepu i dążenie do jej 100% obecności.
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami.
  • Rozwój kanałów sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych Partnerów Handlowych.
  • Dbanie o należyty poziom ekspozycji, w tym: ustalanie warunków budowy ekspozycji, jej bieżąca aktualizacja, dbałość o wygląd i odpowiednie oznakowanie.
  • Ustalanie zasad akcji promocyjno – reklamowych zgodnie z procedurą realizacji działań marketingowych.
  • Dbanie o dostępność materiałów reklamowych oraz poligraficznych.
  • Udział w procesie wdrażania nowych produktów w rynek.
  • Monitorowanie sprzedaży oraz analiza działań konkurencji.
  • Obsługa reklamacji jakościowych i marketingowych.
  • Monitorowanie sytuacji rynkowej w danym regionie.
  • Prowadzenie bazy danych klientów aktywnych oraz potencjalnych.
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń produktowych dla sprzedawców.
  • Prowadzenie ankiet oraz badań rynkowych wg bieżących potrzeb.
  • Terminowe raportowanie przeprowadzonych działań zgodnie z raportem wizyt Przedstawiciela Handlowego.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Biegła znajomość programów MS Office, a przede wszystkim Excela
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • komunikatywność, konsekwencja i skuteczność w działaniu
  • Znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem.
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie odpowiadające aktualnym wymaganiom rynkowym
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Pracę w młodym, energicznym zespole
  • Rozbudowany fundusz socjalny dla pracowników i ich rodzin

KONTAKT

Dubois 117/119, 93-465 Łódź
Tel.: 0-42 213 21 12
email: kadry@stonemaster.pl

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres

krag

Aktualne oferty