logo Stonemaster

Aktualne oferty pracy

Elektryk

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

  • Montaż instalacji elektrycznych, zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Naprawa instalacji elektrycznych
  • Uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych
  • Wykonywanie przeglądów technicznych
  • Konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych
  • Wykonywanie przeglądów technicznych oraz konserwacja i naprawa linii napowietrznych i kablowych
  • Konserwacja oraz naprawa układów automatyki
  • Wykonywanie pomiarów, prób po montażu i naprawie instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych
  • Dokonywanie stanu technicznego urządzeń i instalacji
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Raportowanie koordynatorowi
  • Inicjowanie nowych rozwiązań w zakresie usprawniania procesów produkcyjnych i organizacji pracy,
  • Raportowanie realizacji zadań do przełożonego,
  • Kontrolowanie przestrzegania przepisów BHP przez pracowników

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne ( elektryczne )
  • Mieć uprawnienia SEP dla grupy 1 do 20 kV
  • Posiadać prawo jazdy kategorii B
  • Doświadczenie w konserwacji, naprawach instalacji elektrycznych
  • Wiedza na temat automatyki przemysłowej
  • Teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu elektryki
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Dokładność i spostrzegawczość
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Rozwój zawodowy poprzez różnorodność zadań
  • wynagrodzenie uzależnione od jakości i efektywności pracy
  • dofinansowanie do karty sportowej

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres

KONTAKT

Stone Master S.A.
Dubois 117/119, 93-465 Łódź
Tel.: 0-42 213 21 12
email: kadry@stonemaster.pl

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

Administratorem danych osobowych jest Stone Master SA z siedzibą w Łodzi, ul. Dubois 117/119 , 93-465 Łódź (dalej także jako „Administrator”).
Dane są zbierane oraz przetwarzane celem rekrutacji kandydatów do pracy przez:
– Stone Master SA z siedzibą w Łodzi, ul. Dubois 117/119, 93-465 Łódź.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz stworzenia bazy kandydatów.

Dane będą przetwarzane zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), a także zgodnie z właściwymi przepisami ustawodawstwa polskiego.

Dane osobowe zbierane w celu przeprowadzenia rekrutacji na dane stanowisko i stworzenia bazy kandydatów będą przetwarzane przez okres maksymalnie 1 roku od dnia wpłynięcia aplikacji.

Jeżeli kandydat wyrazi zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, dane te będą przetwarzane przez okres maksymalnie 1 roku od dnia wpłynięcia aplikacji.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od Administratora dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także o prawo do przenoszenia tych danych.

Jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych przez Stone Master SA ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Powyższe prawa można wykonać poprzez złożenie odpowiedniego oświadczenia do Stone Master SA, za pośrednictwem adresu e-mail: kadry@stonemaster.pl

Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Danych Osobowych lub innego organu państwowego zobowiązanego przepisami prawa do nadzorowania zasad przetwarzania danych osobowych), jeżeli uzna Pani/Pan, że nienależycie odnieśliśmy się do naszych obowiązków.

krag

Aktualne oferty